Özel Ürünler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların tüp bebek ile ilgili giderlerini de karşılıyor.  SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda ek prim ödenmesi koşuluyla poliçeye dahil edilebilecek bu teminat, sadece Şişli Kolan Hastanesi ve Beylikdüzü Kolan Hastanesi’nde geçerli olacaktır.

Tüp Bebek Teminatı

HDI sigortadan alacağınız Genişletilmiş Kasko Poliçesine 50.-TL ek prim ödeyerek aşağıdaki arızalar için, arızanın parça değişikliği dahil, senede 2 defa ve azami 5.000.-TL’ye kadar teminat alabilirsiniz.

 

  1. Motor: Marş dişlisi, volan, yağ pompası, krank mili ve yatakları, trigger dişli ve zinciri (trigger kayışı ve diğer kayışlar hariç), kam mili kasnağı, kam mili, kam mili iticileri, kol dişlisi, subap ve gaydlar, pistonlar ve sekmanlar, silindir yuvaları, bağlantı milleri, silindir başlığı, silindir başlık contaları, distribütör tahrik ve tüm dahili burçlar.
  2. Diferansiyel ve Şaft: Diferansiyel ve yarım şaftları da içeren aktarma, dış aktarma şaftları, üniversal bağlantılar ve sabit hız bağlantıları, (körükler hariç).
  3. Şanzıman: Düz ve otomatik şanzımanlar ve overdrive üniteleri, yağ soğutucu ve elektronik yönlendirici (dış bağlantılar ve elektrik bağlantıları hariç).
  4. Yağ Sızdırmazlık ve Contalar: Motor, şanzıman ve/veya arka aks gibi ana ünitelerden herhangi birinin arıza sonucu sökülmesinin gerekmesi durumunda herhangi bir yağ sızdırmazlık ünitesi ve/veya contası.
  5. Ana Ünite Kaplamaları: Motor, şanzıman ve/veya diferansiyel kaplamaları/korumalarının bu parçaların arızası durumunda bu arızanın direk sonucu neticesinde hasarlanması durumu. (Kaza, donma ve/veya antifriz eksikliği gibi sebeplerle oluşan arızalar hariçtir.)

 

Kasko Sigortasında Arıza Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu ve SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ücretini sigortanız ödüyor.

Sigorta şirketlerinin geniş anlaşmalı hastane ağlarından faydalanabilirsiniz.

AYAKTA TEDAVİ TEMİNATI

Ayakta tedavide senede 9/10 kez (sigorta şirketine göre değişiklik gösterir) doktora gitme hakkınız vardır. Her doktora gidişinizde yapılan muayene, istenen tetkikler ve yazılan ilaçlar 1 kullanım olarak sayılır ve her kullanımda sadece 15.-TL ödersiniz.

YATARAK TEDAVİ TEMİNATI

Yatarak tedavilerde sınırlama yoktur ve hiç bir ek ücret ödemezsiniz. tamamı poliçenizden karşılanır.

Doğum teminatını ek prim ile alabilirsiniz.

TÜP BEBEK TEMİNATI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında artık Tüp Bebek Teminatını ek prim ödeyerek poliçeye ilave edilebilirsiniz. Sadece 3 ay bekleme süresi sonrası tüp bebek tedavisine başlayabilirsiniz.

Örnek prim tablosu :

20 yaş erkek   :     980.-TL

32 yaş bayan  :   1.310.-TL

40 yaş erkek   :   1.350.-TL

50 yaş bayan  :   1.875.-TL

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

“Güvenli Gelecek Sigortası” ani ve beklenmedik bir kaza sonucu ölüm veya sürekli sakatlık hallerinde çocuğunuzun eğitiminin devamı için aylık tazminat ödemesi yapılmaktadır.

Aşağıda almak isteyeceğiniz aylık teminatlara karşılık yıllık prim örnekleri verilmiştir

 

Paket İsmi Teminat Limitleri Yıllık Brüt Prim Tutarı
Güvenli Gelecek Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde 48 ay boyunca aylık 1.000 TL olmak üzere toplam 48.000 TL Peşin:120 TL
Taksitli:127 TL
Güvenli Gelecek / Plus Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde defaten 10.000 TL ve 48 ay boyunca aylık 1.000 TL olmak üzere toplam58.000 TL Peşin:144 TL
Taksitli:152 TL
Güvenli Gelecek / Maxi Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde 48 ay boyunca aylık 2.000 TL olmak üzere toplam 96.000 TL Peşin:240 TL
Taksitli:252 TL
Güvenli Gelecek / Maxi Plus Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde defaten 20.000 TL ve 48 ay boyunca aylık 2.000 TL olmak üzere toplam116.000 TL Peşin:300 TL
Taksitli:315 TL
Güvenli Gelecek / Gold Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde 48 ay boyunca aylık 3.000 TL olmak üzere toplam 144.000 TL Peşin:360 TL
Taksitli:379 TL
Güvenli Gelecek / Gold Plus Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde defaten 30.000 TL ve 48 ay boyunca aylık 3.000 TL olmak üzere toplam 174.000 TL Peşin:450 TL
Taksitli:474 TL
Güvenli Gelecek / Gold Maxi Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde 48 ay boyunca aylık 5.000 TL olmak üzere toplam 240.000 TL Peşin:600 TL
Taksitli:632 TL
Güvenli Gelecek / Gold Maxi Plus Vefat veya Sürekli Sakatlık halinde defaten 50.000 TL ve 48 ay boyunca aylık 5.000 TL olmak üzere toplam 290.000 TL Peşin:750 TL
Taksitli:789 TL
Güvenli Gelecek Sigortası

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası ile kimlik hırsızlığına uğramanız, ödeme araçlarınızın hileli veya kötüye kullanımı, online alışverişlerde yaşadığınız anlaşmazlıklar ve sanal dünyada saygınlığınıza zarar germesi durumunda, hukuki süreçte 6.000.-tl ye kadar, adli süreç dışında 900.-tl ye kadar sürecin çözümüne yönelik teminat ile kendinizi güvence altına alabilir, bu süreçte gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Ülkemizde ilk kez Anadolu Sigorta tarafından sunulan bu ürün ile ayrıca Anadolu Siber Güvenlik Hizmeti de alabilirsiniz. Bu hizmet ile telefonunuza gelen SMS sonrası üyeliğinizi aktive ederek başlayacak, poliçe süresince kimlik numarası, banka hesap numarası, telefon numarası, eposta adresi vb. kendi tercihinizle belirlediğiniz bilgilerinizin webde 7/24 kötü amaçlı kullanımının tespitine yönelik izlenmesi sağlanacaktır.

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası